देशमा फेरि द्वन्द्व र अस्थिरताको बिजारोपण : महामन्त्री कोइराला

कर्णालीटुडे २०७७, ५ पुष आईतवार १२:३४

काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसका महामन्त्री डाक्टर शशांक कोइरालाले दलभित्रको आन्तरिक झगडाको आवेगमा प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले गरेको संसद विघटन गर्ने मन्त्रिपरिषदको सिफारिस असंवैधानिक र गैर जिम्मेवारीपूर्ण रहेको बताएका छन्।

उनले सामजिक सञ्जालबाट प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले आइतबार मन्त्रिपरिषदको आकस्मिक बैठक राखेर संसद विघटन गर्ने निर्णय प्रति प्रतिकृया दिदै यसले मुलुकलाई फेरी द्वन्द्व र अस्थिरताको डरलाग्दो श्रृखंला निम्ताउनसक्ने बताउदै यसलाई राष्ट्रपतिले सच्चाउनु पर्ने बताएका हुन्।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

संसद् विघटन संविधानमाथिको कू : विवेकशील साझा

२०७७, ५ पुष आईतवार १२:३४
काठमाडौं । मन्त्रिपरिषद्को बैठकले संसद् विघटनको सिफारिस गर्नु घोर असंवैधानिक, अलोकतान्त्रिक र तानाशाही कदम भएको विवकशील साझा पार्टीले जनाएको छ। प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली नेतृत्वको सरकारको यो कदम संविधानमाथिको स्पष्ट कू भएको साझा पार्टीले बताएको हो। साझाका अनुसार संविधानले प्रधानमन्त्रीलाई संसद विघटनको ‘विशेषाधिकार’ प्रदान गरेको छैन। संसदबाटै वैकल्पिक सरकार निर्माण […]